وسایل لازم
  • تکه های چوب تقریبا هم اندازه به طول ۱۰ سانتیمتر
  • یک تخته چوب برای پایه به طول ۳۰ سانتیمتر
  • دریل
  • پیچ و رولپلاک برای نصب روی دیوار
  • آبرنگ یا اکریلیک
مراحل ساخت
1
jewelry_board_93_3_step1

چند تکه چوب خشک برای قلاب های آویز پیدا می کنیم. این چوب ها را می توانید از کنار دریا هم پیدا کنید٬ که حسابی صیقل خورده شده اند. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که چوب ها باید کاملا خشک باشند٬ چون اگر از چوب زنده و تازه درخت استفاده کنید٬ بعد از خشک شدن تغییر شکل می دهند.

2
jewelry_board_93_3_step2

به سلیقه خودتان چوب ها را رنگ کنید. بگذارید قسمتی از بافت چوب بدون رنگ باقی بماند. بعد از رنگ زدن می توانید از فیکساتیو مات برای ثابت کردن رنگ استفاده کنید.

3
jewelry_board_93_3_step3

به کمک دریل تخته چوب پایه را در جاهایی که می خواهید قلاب های چوبی وصل شوند سوراخ کنید. این سوراخ ها بهتر است حداقل ۲ سانتیمتر عمق داشته باشند. همچنین٬ برای نصب روی دیوار٬ در پشت این تخته چوب٬ در دو طرف دو سوراخ  ایجاد کنید. سعی کنید سوراخ ها فقط یک فرو رفتگی ایجاد کنند و از آن طرف چوب بیرون نزند.

4
jewelry_board_93_3_step4

تکه چوب های رنگی را داخل سوراخ ها فرو کنید. اگر سوراخ ها برای این تکه چوب ها گشاد بودند٬ با کمی مخلوط براده چوب و چسب چوب سوراختان را پر کنید و بلافاصله چوب رنگی را داخل آن فرو کنید تا سفت شود. ولی سعی کنید از اول سوراخ ها به اندازه چوب ها باشند.

jewelry_board_93_3_final

محیطی که در آن زندگی می کنیم ٬ با چند کاردستی و ایده زیبا٬ روح شادی و نشاط به خود می گیرند. این کاردستی واقعا زیباست و هر روز از دیدن آن لذت خواهید برد.www.ostrich.com.ua/грузовые перевозки киевтепловые насосыwww.ostrich.com.ua/грузовые перевозки киевтепловые насосы

منابع
  • rebeccasdiy.com
نظرات
پست الکترونیکی شما منتشر نمی شود و ما هرگز به شما هرزنامه ارسال نخواهیم کرد.